Dinsdag 9 september opent de SV Lewenborg het seizoen met een rapid-schaakavond in ‘Het Dok’ (Kajuit 4, Groningen). Hierbij is iedereen welkom, dus ook de schaakliefhebbers die geen lid zijn van de club.

Elke dinsdag (wekelijks om 19.45 uur) kan in ‘Het Dok’ dan weer geschaakt worden gedurende de maanden september t/m mei. Nieuwe leden kan de club goed gebruiken. Belangstellenden zijn daarom altijd van harte welkom en kunnen vrijblijvend een aantal weken meedoen. Bent u een schaakliefhebber en nog geen lid van een vereniging, aarzel dan niet en kom eens langs.

Naast de strijd om de diverse clubkampioenschappen (klassiek schaak en rapid), wordt met twee of drie teams deelgenomen in de Noordelijke Schaakbond (1e klasse) en aan de bekercompetitie van de bond. Op de website – https://www.schakenlewenborg.nl -van de club zijn er verder interessante schaakartikelen te vinden, alsmede algemene clubinformatie en een link naar schaakblogs van twee leden.

Jan Schut Rapidtoernooi

Op zaterdag 27 september, ook in ‘Het Dok’, zal voor de derde maal het Jan Schut Rapidtoernooi worden georganiseerd. Dit toernooi start halverwege de ochtend en kent zeven ronden. De speelduur is maximaal vijftig minuten per partij. Alle informatie vindt u op de clubwebsite of bij de NOSBO: https://www.nosbo.nl/agenda

Contactpersoon voor competitiezaken en overig: secretaris Douwe Pol, email: dcpol@nulllive.nl

, , ,
Gerelateerde berichten